Author: m***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful, soft… love wigs from here, can’t beat the price
Màu sắc: Đỏ
Price: 229.700₫
Original Price: 247.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 145 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25021130406614837 |
Author: m***t
Date:
Review: Beautiful, soft… love wigs from here, can’t beat the price
Màu sắc: Đỏ
Author: c***s
Date:
Review: Looks amazing! Really recommend
Màu sắc: Đỏ
Author: n***e
Date:
Review: looks great, perfect for my daughters costume
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: j***o
Date:
Review: good quality
Màu sắc: Ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm