Author: A***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very beautiful and the color is 2
Màu sắc: SNatural
Price: 500.000₫
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 95 g |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| Đầu | 57.15 cm |
| SKU | sb2212261808755696 |
Author: A***1
Date:
Review: very beautiful and the color is 2
Màu sắc: SNatural
Author: t***0
Date:
Review: beautiful ❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: S1/4
Author: b***i
Date:
Review: will figure out how to style this when i wanna wear it. comes with a bit of a smell though, i hope that comes off when i wash it with shampoo... 💯😊
Màu sắc: SNatural
Author: s***l
Date:
Review: I don't know how to style it but its cute I think itit's human hair maybe 🤔
Màu sắc: SNatural
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm