Author: 9***0
Date:
Review: Great products. I always shop on shein even more than once per month and their stuff are amazing! Thank you so much shein❤️
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Price: 101.000₫
| Material | ABS |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Chiều dài | 10 cm |
| Chiều rộng | 2 cm |
| Chiều cao | 8 cm |
| SKU | sb2312054957370999 |
Author: 9***0
Date:
Review: Great products. I always shop on shein even more than once per month and their stuff are amazing! Thank you so much shein❤️
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: s***l
Date:
Review: So easy to use and last long
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: J***e
Date:
Review: Item received in good condition.True to product image. The size was in accordance with the indicated size. Highly Recommended 👍 👍
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: A***J
Date:
Review: تهبل المرايه فيها ثلاث درجات اضاءه ابيض ناصح وفاتح وطافي شوي وتطول بالشحن صارلي ثلاث شهور ونص ماخذتها م شحنتها الا مره وطلعاتي كثير ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm