Author: 6***6
Date:
Review: Cleaning Effect: really helps with exfoliation . Fast delivery and item as advertised. Very happy with purchase 👍👍👍
Màu sắc: Trong sáng
Price: 76.000₫
Original Price: 89.000₫
| Color | Clear |
| Texture | Gel |
| Skin Type | Combination |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Hydrating |
| Chiều dài | 4.2 cm |
| Chiều rộng | 4.2 cm |
| Chiều cao | 14 cm |
| Trọng lượng tịnh | 96 g |
| Dung tích ròng | 60 ml |
| SKU | sb25082942931048473 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Các mặt hàng thiết yếu được chọn lọc và cao cấp được làm từ các loại vải bền vững và cấp thực phẩm, tập trung vào chất lượng.
Quality: 3831430 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 6***6
Date:
Review: Cleaning Effect: really helps with exfoliation . Fast delivery and item as advertised. Very happy with purchase 👍👍👍
Màu sắc: Trong sáng
Author: b***6
Date:
Review: Thanks for your product SHEIN your item is the best
Màu sắc: Trong sáng
Author: t***4
Date:
Review: Third time I've purchased this item. It's soooo good. The exfoliation is unreal. Best exfoliator I've ever used. Buy it.
Màu sắc: Trong sáng
Author: s***a
Date:
Review: حلو وجوده ممتازه راح ارجع اطلب لانه ممتاز
Màu sắc: Trong sáng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm