Author: m***z
Date:
Review: nice quality luv it thanks shein 🥰🥰🥰
Màu sắc: Bụi hồng
Kích thước: Một cỡ
Price: 76.000₫
Original Price: 89.000₫
| Texture | Cream |
| Color | Dusty Pink |
| Type | Peel Off Masks |
| Skin Type | Normal |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Effect | Brightening |
| Chiều cao | 15 cm |
| Chiều rộng | 5 cm |
| Chiều dài | 5 cm |
| Trọng lượng tịnh | 79 g |
| Dung tích ròng | 60 ml |
| SKU | sb25063083571912529 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Các mặt hàng thiết yếu được chọn lọc và cao cấp được làm từ các loại vải bền vững và cấp thực phẩm, tập trung vào chất lượng.
Quality: 1476096 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***z
Date:
Review: nice quality luv it thanks shein 🥰🥰🥰
Màu sắc: Bụi hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: h***h
Date:
Review: nice good quality 💯 recommended
Màu sắc: Bụi hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: w***b
Date:
Review: The package is as usual good, the item is as described. The color is as the pic, i am satisfied. Delivery took few days extra but it is ok. Thanks Shein. I didn’t use yet but it looks good. I recommend.
Màu sắc: Bụi hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: h***y
Date:
Review: Bought this for myself delivery came fast and in good condition thanks so much SHEIN
Màu sắc: Bụi hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm