Author: r***2
Date:
Review: Comfortable to wear: nice quality I order again i love the quality I order again iI'm regular order when my wig I love the wig
Màu sắc: SNATURAL/99J
Price: 644.400₫
Original Price: 716.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNATURAL/99J |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Water Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 100 g |
| Chiều dài | 15.2 cm |
| Đầu | 54.61 cm |
| SKU | sb2207191163793149 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 9527565 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: r***2
Date:
Review: Comfortable to wear: nice quality I order again i love the quality I order again iI'm regular order when my wig I love the wig
Màu sắc: SNATURAL/99J
Author: m***6
Date:
Review: cute
Màu sắc: SNATURAL/99J
Author: 9***4
Date:
Review: Comfortable to wear: l like it ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Màu sắc: SNATURAL/99J
Author: f***n
Date:
Review: Value for money: very pretty. Soft hair.
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm