Author: h***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me quedó bellísima se ve natural la recomiendo dale me gusta a mi comentario please
Màu sắc: Đỏ
Price: 229.000₫
Original Price: 241.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 160 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2302202299081620 |
Author: h***5
Date:
Review: Me quedó bellísima se ve natural la recomiendo dale me gusta a mi comentario please
Màu sắc: Đỏ
Author: a***9
Date:
Review: Value for money: very very Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: yes Good quality
Màu sắc: Đỏ
Author: w***n
Date:
Review: Great quality! Colours are super spot on to pictures. Will be ordering more.
Màu sắc: Đỏ
Author: t***1
Date:
Review: very happy with prid
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm