Author: E***e
Date:
Review: Value for money: great value for money Hair Softness: very soft Comfortable to wear: easy to wear True to length: true to length Easy to wear: perfect
Màu sắc: S4
Price: 359.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Brown |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S4 |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 80 g |
| Chiều dài | 5.08 cm |
| Đầu | 54.61 cm |
| SKU | sb2406212335043754 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 5460890 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: E***e
Date:
Review: Value for money: great value for money Hair Softness: very soft Comfortable to wear: easy to wear True to length: true to length Easy to wear: perfect
Màu sắc: S4
Author: i***2
Date:
Review: Cuteeeeee love to see it
Màu sắc: S4
Author: m***8
Date:
Review: Value for money: Very good price for good quality
Màu sắc: SBUG
Author: S***y
Date:
Review: If you have a big head, shem forget. Value for money: definitely, I don't have a problem Hair Softness: plush and fingers run through it easily Comfortable to wear: yes, no itching or scratching True to length: yes, it's so cute Easy to wear: yes very easy to wear
Màu sắc: S4
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm