Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: goodddddd
Màu sắc: màu đen
Price: 6.861.100₫
Original Price: 7.222.200₫
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A36 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Snapdragon |
| CPU Model | Snapdragon 6 Gen4 |
| SKU | sw25082771526119968 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 6309222 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***6
Date:
Review: goodddddd
Màu sắc: màu đen
Author: a***w
Date:
Review: افضل منتج شكرا شي ان
Màu sắc: màu đen
Author: f***x
Date:
Review: ممتاز
Màu sắc: màu đen
Author: h***i
Date:
Review: Gooooogggggggooooooooooooooooooood
Màu sắc: màu xanh lá
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm