Author: j***z
Date:
Review: Oh this phone is very nice..the packaging,the delivery is very nice and so safe to deliver and your order is very much protective..
Màu sắc: Xám
Price: 3.411.800₫
Original Price: 3.783.000₫
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A16 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G99 |
| SKU | sw25082717206330314 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 2261116 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: j***z
Date:
Review: Oh this phone is very nice..the packaging,the delivery is very nice and so safe to deliver and your order is very much protective..
Màu sắc: Xám
Author: c***4
Date:
Review: very good nice
Màu sắc: màu đen
Author: a***e
Date:
Review: Ok
Màu sắc: Xám
Author: d***g
Date:
Review: its sealed and with bubble wrap not yet open but im hoping it works well
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm