Author: a***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: worth it Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: so wow 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
Màu sắc: Light Brown
Price: 58.300₫
Original Price: 62.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Ponytail |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 70 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Chiều rộng | 11 cm |
| Đường kính | 8 cm |
| SKU | sb2406037297119818 |
Author: a***o
Date:
Review: Value for money: worth it Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: so wow 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
Màu sắc: Light Brown
Author: M***e
Date:
Review: Perfect for kids. Not too long, not too thick… just perfect!
Màu sắc: màu đen
Author: b***e
Date:
Review: Nice love itttttttttt
Màu sắc: Dark Brown
Author: s***8
Date:
Review: Match to my hair and looks stunning
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm