Author: s***1
Date:
Review: Thank you SHEIN very nice quality
Price: 354.000₫
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Socket Type | H4 |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25061000345019279 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 5698533 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***1
Date:
Review: Thank you SHEIN very nice quality
Author: c***n
Date:
Review: Good quality material. Have bought this a few times already for multiple vehicles and have no complaints
Author: s***0
Date:
Review: Best product ever it is very bright and easy to install
Author: m***5
Date:
Review: very bright h4 globes ideal for poor visibility at night must try it
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm