Author: u***4
Date:
Review: Wooowww it’s amazing 😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: T20 7443 W21/5W
Price: 100.000₫
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq251124748674369599 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 9621801 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: u***4
Date:
Review: Wooowww it’s amazing 😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: T20 7443 W21/5W
Author: p***r
Date:
Review: The fabric is comfortable and looks just like the photos. The fit is great for the price, and I would definitely order again.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: T25 3157 P27/7W
Author: p***r
Date:
Review: The fabric is comfortable and looks just like the photos. The fit is great for the price, and I would definitely order again.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: T20 7443 W21/5W
Author: p***r
Date:
Review: The fabric is comfortable and looks just like the photos. The fit is great for the price, and I would definitely order again.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: BA15S P21W
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm