Author: x***i
Date:
Review: the laptop didn't come with the charger 😒
Màu sắc: Bạc
Price: 5.775.900₫
Original Price: 8.221.200₫
| Material | ABS |
| Features | Numeric Keypad |
| Condition | Used |
| Additional installation costs | Not Applicable |
| Color | Silver |
| Brand | HP |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | Core i5 |
| CPU Generation | Other |
| GPU Brand | Intel |
| GPU Model | Intel Integrated |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Windows 10 |
| Laptop Type | Ultrathin Laptops |
| GPU Memory | Shared Memory |
| HDD Type | Others |
| Memory Type | DDR4 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se251125853883845253 |
Brand Name: HP
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/HP-sc-0141748535.html
Quality: 4936528 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: x***i
Date:
Review: the laptop didn't come with the charger 😒
Màu sắc: Bạc
Author: x***h
Date:
Review: It didn’t come with a charger!
Màu sắc: Bạc
Author: d***7
Date:
Review: This laptop is dead
Màu sắc: Bạc
Author: h***0
Date:
Review: G is for 2 3rd year party so so in it's the same first time in I have think I about the same thing same as the
Màu sắc: Bạc
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm