Author: k***7
Date:
Review: Nice and soft touch although i need to install playstore to download some apps i needed but its good.. turbo 4pro is kind of like apple also easy to operate.
Màu sắc: màu đen
Price: 8.800.300₫
Snapdragon 8s thế hệ thứ tư, pin 7550mAh, thời lượng sử dụng dài
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi Turbo 4 Pro |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2772*1280 |
| Video Capture Resolution | 1.5K |
| Phone Battery Capacity | 7050mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Snapdragon |
| CPU Model | Snapdragon 8s Gen4 |
| SKU | sw25072067707994436 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 3632255 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: k***7
Date:
Review: Nice and soft touch although i need to install playstore to download some apps i needed but its good.. turbo 4pro is kind of like apple also easy to operate.
Màu sắc: màu đen
Author: e***l
Date:
Review: Good item
Màu sắc: màu đen
Author: o***z
Date:
Review: Great device we'll surely buy again
Màu sắc: trắng
Author: m***0
Date:
Review: good phone 👌
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm