Author: F***7
Date:
Review: Came in good condition and very nice and easy to use and love it
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: be
Price: 224.500₫
Original Price: 261.000₫
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Chiều dài | 17 cm |
| Chiều rộng | 8.9 cm |
| Chiều cao | 3 cm |
| SKU | sb25090585984844485 |
Brand Name: FollowBreak
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/FollowBreak-sc-0145786399.html
Quality: 1321936 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: F***7
Date:
Review: Came in good condition and very nice and easy to use and love it
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: be
Author: S***i
Date:
Review: cute
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: be
Author: s***6
Date:
Review: رهيييب رهيييب رهييب تجنننن لاتفوووتكم دايماً شي ان مايخذلنااا ابدااااااً ♥️♥️♥️♥️♥️♥️😌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍♥️♥️♥️♥️♥️♥️😌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍♥️♥️♥️♥️♥️♥️😌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: be
Author: +***2
Date:
Review: sesuai harganya
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: be
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm