Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: satisfying and happy with the purchase and I would recommend to my friends
Màu sắc: Màu tím
Price: 960.500₫
Original Price: 1.011.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Purple |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | None |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se25041720395333819 |
Author: a***3
Date:
Review: satisfying and happy with the purchase and I would recommend to my friends
Màu sắc: Màu tím
Author: n***o
Date:
Review: im soooo happy. my girl is thrilled. Thanks Shein
Màu sắc: Màu tím
Author: r***x
Date:
Review: I'm very happy, it operates well, easy to use especially for kids with games that are best for kida
Màu sắc: Màu tím
Author: n***e
Date:
Review: my daughter is inlove with her new baby
Màu sắc: Màu tím
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm