Author: e***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Big screen yet to see inside it.
Màu sắc: Xám
Price: 1.868.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25081360505080040 |
Author: e***f
Date:
Review: Big screen yet to see inside it.
Màu sắc: Xám
Author: s***1
Date:
Review: Nice
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: f***6
Date:
Review: حلو جداً جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا عجبني
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: t***r
Date:
Review: افضل ايباد صراحه تسدك 256 جيبي ورم ثمانيه وجاري اختباره
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm