Author: Y***妮
Date:
Review: The item has arrived, thank you Shein.
Màu sắc: màu đen
Price: 1.447.000₫
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260312155300526944348 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 7035113 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: Y***妮
Date:
Review: The item has arrived, thank you Shein.
Màu sắc: màu đen
Author: A***i
Date:
Review: Good good good good good good 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Màu sắc: màu đen
Author: m***7
Date:
Review: It is an okay tablet. Battery runs down quickly.
Màu sắc: màu đen
Author: d***e
Date:
Review: excelente me gusto amis mellizos aun más
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm