Author: a***6
Date:
Review: exceptionally good product
Màu sắc: Xám
Price: 1.431.200₫
Original Price: 1.470.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Pad 6 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | White |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25042552256382102 |
Author: a***6
Date:
Review: exceptionally good product
Màu sắc: Xám
Author: k***5
Date:
Review: Beautiful and very nice 👌 👍 👏
Màu sắc: trắng
Author: n***8
Date:
Review: Very nice I loved it thank you SHEIN for the lovely free gift
Màu sắc: trắng
Author: R***P
Date:
Review: I honestly can't believe how good this tablet is for the price. Got this originally for my daughter..now my son's both want one too 😍 It can run Minecraft, Roblox etc so yes ill be getting more.
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm