Author: s***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good shipping arrived on time exactly what I ordered
Màu sắc: Màu xanh lam
Price: 982.000₫
| Material | Rubber |
| Features | Supports USB OTG |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se251117223140434463 |
Author: s***3
Date:
Review: Good shipping arrived on time exactly what I ordered
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: c***g
Date:
Review: camera quality 👎🏾
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: j***7
Date:
Review: very disappointed it doesn't connect really fine on wifi even the battery life very poor💔💔💔
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: t***0
Date:
Review: كيوت جميللللللللللل انصح فيها
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm