Author: m***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super iloved it same like picture and good quality
Màu sắc: Màu xanh lam
Price: 1.762.000₫
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Silver |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 13 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | None |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25040305341503239 |
Author: m***u
Date:
Review: Super iloved it same like picture and good quality
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: a***2
Date:
Review: very nice product and delivery on time
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: b***k
Date:
Review: Very nice
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: a***b
Date:
Review: حلو جدا وحجمه كبير و مساحته واسعه ولونه جميل وتقنيته عاليه وجوده ممتازه
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm