Author: 9***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice great good one nice product
Màu sắc: Bạc
Price: 1.655.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Features | Stereo Speakers |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Gold |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25032899894809218 |
Author: 9***6
Date:
Review: nice great good one nice product
Màu sắc: Bạc
Author: r***5
Date:
Review: good and very usefull
Màu sắc: Bạc
Author: a***5
Date:
Review: Super cool smooth…….touch
Màu sắc: Bạc
Author: j***9
Date:
Review: انا استخدم هذا المنتج بهدف التجارة لكنه جيد جدا ونفس الصورة
Màu sắc: Bạc
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm