Author: s***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thank you SHEIN 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Xám
Price: 1.600.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25060958832750206 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 2575842 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***3
Date:
Review: Thank you SHEIN 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Xám
Author: t***1
Date:
Review: استلمتو اليوم شكرا شي ان بحبكم نفس الصورة
Màu sắc: Xám
Author: 9***8
Date:
Review: Amazing perfect items thank you so much your service
Màu sắc: Xám
Author: c***7
Date:
Review: My kid like it thank you so much
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm