Author: د***4
Date:
Review: حبيييييييب حبييييييب حبييييييييت 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍نفس الصورة بالزبط شكرا شي ان 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Đen và trắng
Kích thước: Một cỡ
Price: 84.000₫
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Body Shaping Massage Equipment |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 3pcs AAA |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 15.5 cm |
| Chiều rộng | 6.8 cm |
| Chiều cao | 4 cm |
| SKU | sb2310261705787051 |
Author: د***4
Date:
Review: حبيييييييب حبييييييب حبييييييييت 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍نفس الصورة بالزبط شكرا شي ان 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Đen và trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: k***e
Date:
Review: just got it ill review it again after using it for while and tell you guys if it work or not
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: l***o
Date:
Review: حلووووووووووووووووووووووووو
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: z***c
Date:
Review: working for real can feel it when switched on .
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm