Author: h***1
Date:
Review: Everything I got what I expected and all items are the same as shown in figure.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Price: 663.500₫
Original Price: 975.700₫
| Material | Aluminum |
| Features | Adjustable Stroke |
| Occasion | SPA |
| Color | Black |
| Type | Tattoo Pen |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Chiều dài | 4 cm |
| Chiều rộng | 13 cm |
| Chiều cao | 4 cm |
| SKU | sb25042276605057357 |
Brand Name: POSEIDON
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/POSEIDON-sc-0141873263.html
Quality: 7200188 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: h***1
Date:
Review: Everything I got what I expected and all items are the same as shown in figure.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: s***2
Date:
Review: good
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: R***a
Date:
Review: Nice
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: z***1
Date:
Review: very nice
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm