Author: j***n
Date:
Review: am oveoverwhelmed by this wig it's real natural hair I wear it while I grow my hair in cornraws
Màu sắc: S1
Price: 406.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 88 g |
| Chiều dài | 10.16 cm |
| Đầu | 57.15 cm |
| SKU | sb260508144880297125969 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 6567865 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: j***n
Date:
Review: am oveoverwhelmed by this wig it's real natural hair I wear it while I grow my hair in cornraws
Màu sắc: S1
Author: s***y
Date:
Review: This wig is very comfortable, the texture is soft, warm effect is also great, it’s just right, really a perfect shopping experience, I really like!
Màu sắc: S1
Author: e***b
Date:
Review: bought it for my mom, and she loves it
Màu sắc: S4
Author: a***6
Date:
Review: This is so amazing and I hope you are well
Màu sắc: S1
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm