Author: n***a
Date:
Review: This I bought for my mom as she is aging and loosing her hair. She loves how soft it is and it's human hair
Màu sắc: S1
Price: 339.300₫
Original Price: 377.000₫
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1 |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 80 g |
| Chiều dài | 7.62 cm |
| Đầu | 54.61 cm |
| SKU | sb2408234448753983 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 1286939 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: n***a
Date:
Review: This I bought for my mom as she is aging and loosing her hair. She loves how soft it is and it's human hair
Màu sắc: S1
Author: g***i
Date:
Review: very beautiful I love it so much
Màu sắc: S1
Author: Q***r
Date:
Review: Happy with the material and quality of the product. Would definitely buy again.
Màu sắc: S1
Author: 2***0
Date:
Review: Perfect True to length: length is good Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Value for money: good value
Màu sắc: S1
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm