Author: a***9
Date:
Review: Just as the image, but it came with a smell. Nothing a good wash can’t fit
Màu sắc: Natural Black
Price: 425.000₫
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Jerry Curl |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 95 g |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| Đầu | 54.61 cm |
| SKU | sb2410143207055163 |
Author: a***9
Date:
Review: Just as the image, but it came with a smell. Nothing a good wash can’t fit
Màu sắc: Natural Black
Author: m***y
Date:
Review: Short like pixie loved it I laughed like this not gone fit me but bish it looks so good and light must buy
Màu sắc: Natural Black
Author: a***2
Date:
Review: This was way too short
Màu sắc: Natural Black
Author: v***4
Date:
Review: Peruca de cabelo humano de ótima qualidade e preço acessível. Possui regulador e pentes na lateral. Veio de brinde duas tocas na cor bege. Embalagem impecável. Envio e entrega bem antes do prazo. Gostei muito, só tenho elogios pelo produto.
Màu sắc: Natural Black
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm