Price: 43.400₫
Original Price: 62.000₫
Brown Large Beard Brush
| Material | Wood |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Oval |
| Features | Flexible |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Wood |
| Hair Type | Normal |
| Bristle Material | Bristle |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Edge Brush |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 20.5 cm |
| Chiều rộng | 4 cm |
| Chiều cao | 2.5 cm |
| SKU | sb260313143521867773586 |