Author: a***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常にパワフルな携帯電話、非常に美しい、美しい写真。
Màu sắc: trắng
Price: 16.069.000₫
Original Price: 19.129.800₫
| Color | White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Nothing |
| Model | Nothing Phone (3) |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 7 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2800 x 1260 |
| Video Capture Resolution | 1.5K |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 8s Gen4 |
| SKU | sw25081560609611595 |
Brand Name: Nothing
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Nothing-sc-0141780706.html
Quality: 8360969 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***u
Date:
Review: 非常にパワフルな携帯電話、非常に美しい、美しい写真。
Màu sắc: trắng
Author: p***i
Date:
Review: きちんと包装されて箱もきれいに届きました。中国版を購入したので日本のおサイフケータイに対応しているか心配です。
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm