Author: d***9
Date:
Review: واووو شو اشي فخم ومميز ومناسب جداا اللون واحلى من الصورة رائع للاستخدام وسهل التعامل معه بنصح فيه جداا وسهل الاستخدام والحجم منااسب والسعر جدا مناسب والنوعيه ممتاااازة
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Price: 31.000₫
| Material | PMMA |
| Style | Cute |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 15 cm |
| Chiều rộng | 12 cm |
| Chiều dài | 0.1 cm |
| SKU | sb2304181211770888 |
Author: d***9
Date:
Review: واووو شو اشي فخم ومميز ومناسب جداا اللون واحلى من الصورة رائع للاستخدام وسهل التعامل معه بنصح فيه جداا وسهل الاستخدام والحجم منااسب والسعر جدا مناسب والنوعيه ممتاااازة
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: g***r
Date:
Review: they are great can't wait to use them for a dress up party we are having going to look amazing and work so well
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: M***2
Date:
Review: Amazing quality, and the packing is also in a very appropriate way that the item doesn't gets any damages. I really like this app, and i like the items, its so cheap and favorable!
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: r***3
Date:
Review: حلوة
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm