Author: c***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fast delivery Great android phone I love it I will buy again from this seller
Màu sắc: màu xanh lá
Price: 8.234.400₫
Original Price: 8.700.700₫
| Color | Green |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.59" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2756 x 1268 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 6500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 8500-Ultra |
| SKU | sw260324165217455535916 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 4693631 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: c***v
Date:
Review: Fast delivery Great android phone I love it I will buy again from this seller
Màu sắc: màu xanh lá
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm