Author: 5***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excelente
Màu sắc: màu đen
Price: 3.627.000₫
| Color | Silver |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 7000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 685 |
| SKU | sw25093010117731861 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 5490227 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 5***5
Date:
Review: excelente
Màu sắc: màu đen
Author: s***t
Date:
Review: فائق الجودة ممتاز
Màu sắc: màu đen
Author: r***6
Date:
Review: Good
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: v***7
Date:
Review: Very very good
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm