Author: m***s
Date:
Review: Value for money: yes!!! Easy to wear: yes so easy!! Comfortable to wear: yes
Màu sắc: Vàng
Price: 222.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2408062082839060 |
Author: m***s
Date:
Review: Value for money: yes!!! Easy to wear: yes so easy!! Comfortable to wear: yes
Màu sắc: Vàng
Author: s***e
Date:
Review: Value for money: Wow, just like the picture, colour and style are the same. Super soft tones of platinum are definitely a good wig result for the result of this provides an opportunity to model a gorgeous light blonde hair. ❤️ Easy to wear: SuSuper easy to slip on and off! Comfortable to wear: so comfy, I hope to buy again soon as it's time. Hairstyle Stylishness: Just like the picture!
Màu sắc: Vàng
Author: z***4
Date:
Review: Comfortable to wear: very bet and super bagay sakin parang fairy HAHAHHA
Màu sắc: Vàng
Author: f***l
Date:
Review: nice sya bagay sa anak ko
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm