Author: p***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i love it very much it fits me and is easy to style and comfortable to wear
Màu sắc: Màu dương cầm
Price: 171.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Color | Piano Color |
| Curl | Straight Hair |
| Heat Tolerence | 150 |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Chiều dài | 5 cm |
| Chiều rộng | 45 cm |
| Trọng lượng tịnh | 110 g |
| SKU | sb25042695311913333 |
Author: p***n
Date:
Review: i love it very much it fits me and is easy to style and comfortable to wear
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: l***_
Date:
Review: حلوه وشكلها منيح
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: c***r
Date:
Review: Beautiful colour and fits perfectly. I should have ordered at least another. Received only compliments so far
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: m***i
Date:
Review: Very good and very nice quality thanks shein😍😍🤩
Màu sắc: Màu dương cầm
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm