Author: r***n
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: I have purchased thus wig a few times and love it. It us the most natural wig I own and would recommend it. Thanks Shein.
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 236.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 142 g |
| Chiều dài | 31 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2303307067776642 |
Author: r***n
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: I have purchased thus wig a few times and love it. It us the most natural wig I own and would recommend it. Thanks Shein.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: k***a
Date:
Review: So smooth and soft looks natural very nice
Màu sắc: màu nâu
Author: t***0
Date:
Review: It looks like my own hair 😮 and it's so comfortable 👧
Màu sắc: Màu xanh bụi bặm
Author: k***a
Date:
Review: Value for money: This is such a great find. I am very excited to wear this as a costume for my upcoming event. There’s no weird smell and was delivered securely.
Màu sắc: Màu xanh bụi bặm
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm