Author: p***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 3.893.700₫
Original Price: 4.858.700₫
| Color | Multicolor |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OPPO |
| Model | OPPO A5 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6300 |
| SKU | sw260414175422005624959 |
Brand Name: OPPO
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Oppo-sc-014435493.html
Quality: 3445747 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: p***s
Date:
Review: good
Màu sắc: Nhiều màu
Author: d***a
Date:
Review: Non original phone doesn't match with a description The other original phone with big different program . The phone is doas not support fast charging and doesn't have finger print
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm