Author: d***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like it 😍😍 its worth my price
Màu sắc: màu đen
Price: 2.578.000₫
Original Price: 3.052.300₫
| Batteries Included | Yes |
| Color | Beach Gold |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 70T |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.74" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2340 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25102194722181202 |
Brand Name: Realme
Quality: 4371134 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: d***a
Date:
Review: I like it 😍😍 its worth my price
Màu sắc: màu đen
Author: 8***0
Date:
Review: I like it. Very good and cheap!
Màu sắc: màu đen
Author: m***i
Date:
Review: this is good
Màu sắc: Vàng bãi biển
Author: p***3
Date:
Review: Very Nice I love it thanks
Màu sắc: Vàng bãi biển
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm