Author: d***o
Date:
Review: pangalawang beses kona bumili ditoo grabeeeeee ang gandaa talaga yung quality ng cam ok lang pero yung battery beeehhh lumalabaaaan sa tagal!!!!
Màu sắc: Vàng
Price: 2.256.000₫
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 70T |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.74" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25070321143835352 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 3510469 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: d***o
Date:
Review: pangalawang beses kona bumili ditoo grabeeeeee ang gandaa talaga yung quality ng cam ok lang pero yung battery beeehhh lumalabaaaan sa tagal!!!!
Màu sắc: Vàng
Author: C***i
Date:
Review: Muito bem embalado. Esse celular eu comprei pra dar de presente de Natal.
Màu sắc: màu đen
Author: 8***9
Date:
Review: It was worth buying lived it so much
Màu sắc: Vàng
Author: r***y
Date:
Review: good and awesome 🥰
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm