Author: p***n
Date:
Review: It's good, not even try the items yet but still thanks shein
Màu sắc: màu đen
Price: 1.979.500₫
Original Price: 2.379.600₫
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 60 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.74" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 32MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | UNISOC T612 |
| SKU | sw25072852526016331 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 2474877 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: p***n
Date:
Review: It's good, not even try the items yet but still thanks shein
Màu sắc: màu đen
Author: d***3
Date:
Review: Was really good really satisfied
Màu sắc: màu đen
Author: م***ك
Date:
Review: حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو
Màu sắc: màu đen
Author: b***0
Date:
Review: حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm