Author: t***5
Date:
Review: hình ảnh minh họa
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Price: 108.000₫
| Composition | 100% Polyamide |
| Material | Polyamide |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Oval |
| Style | Simple |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 19.5 cm |
| Chiều dài | 21.5 cm |
| Chiều rộng | 14.5 cm |
| SKU | sb2206107937671887 |
Author: t***5
Date:
Review: hình ảnh minh họa
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: B***a
Date:
Review: this minimalist fashionable make up bag is just toooo cuuuttteeee cuuuttteeee 😍😍😍
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: n***o
Date:
Review: so good so nice with 3 layers highly recommend it i will use it for my make-up items it will be arranged perfectly i highly recommend it true in size true in colour🥰🥰🥰 i like the pattern. it's so nice 😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: a***3
Date:
Review: I was so so so happy with this purchase for the price it's an amazing bag that fits a lot!! great for if you need to carry a lot!
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm