Author: r***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Legit thank u 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: màu đen
Price: 1.351.300₫
| Color | White |
| RAM | 3G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco C61 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.71" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1560 x 720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G36 |
| SKU | sw25051355874357888 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 7659649 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: r***x
Date:
Review: Legit thank u 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: màu đen
Author: j***6
Date:
Review: Good phone.
Màu sắc: màu xanh lá
Author: s***6
Date:
Review: maganda thank you good condition phone
Màu sắc: màu đen
Author: k***r
Date:
Review: Good items and fast delivery.
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm