Author: p***6
Date:
Review: very satisfied with short straight pixie cut wig it's a vibe
Màu sắc: SNatural
Price: 300.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 70 g |
| Chiều dài | 10.16 cm |
| Đầu | 56-59 cm |
| SKU | sb2407012627674745 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 2553438 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: p***6
Date:
Review: very satisfied with short straight pixie cut wig it's a vibe
Màu sắc: SNatural
Author: l***u
Date:
Review: I love the material and it fits perfectly and looks great 🎊🎊🎉looks classy and elegant
Màu sắc: SNatural
Author: a***5
Date:
Review: كللللشي من شي ان حلووووو بليزززز لايك بناااات
Màu sắc: SNatural
Author: K***M
Date:
Review: Value for money: hair quality is on point,and i love it.
Màu sắc: SNatural
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm