Author: N***h
Date:
Review: sp hợp lý dễ sử dụng Cọ mềm mại tốt
Màu sắc: màu đen
Price: 229.000₫
| Material | ABS |
| Handle Material | ABS |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Black |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| Chiều cao | 2 cm |
| Chiều rộng | 19 cm |
| Chiều dài | 12 cm |
| SKU | sb2308263027782371 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 7180805 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: N***h
Date:
Review: sp hợp lý dễ sử dụng Cọ mềm mại tốt
Màu sắc: màu đen
Author: k***0
Date:
Review: Brushes are amazing. Very good quality.
Màu sắc: màu đen
Author: t***8
Date:
Review: the brushes are great quality, they are thick and the bristles are densely packed. I thought 🤔 there were going to be bigger however I like them still because of the quality. I can't wait to use them🥰🥰🥰
Màu sắc: màu đen
Author: m***4
Date:
Review: good quality and works well
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm