Author: R***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: عالطبيعه احلى من الصور يجنن
Màu sắc: trắng
Price: 148.000₫
| Material | ABS |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | White |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Benefits | Thickening |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| Chiều cao | 2 cm |
| Chiều rộng | 19 cm |
| Chiều dài | 12 cm |
| SKU | sb25090279068190096 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 5621901 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: R***i
Date:
Review: عالطبيعه احلى من الصور يجنن
Màu sắc: trắng
Author: 9***8
Date:
Review: my favorite brush for mange is very classic and good quality .
Màu sắc: trắng
Author: g***l
Date:
Review: Woooooooooooooooow it’s very amazing
Màu sắc: trắng
Author: k***n
Date:
Review: Good quality and useful
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm