Author: p***9
Date:
Review: cọ đẹp nha, bền k rụng lông
Màu sắc: Đỏ
Price: 103.000₫
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Polyester |
| Color | Red |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Eye Makeup |
| Chiều cao | 1.5 cm |
| Chiều rộng | 8 cm |
| Chiều dài | 17 cm |
| SKU | sb2406083238736622 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 1003617 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: p***9
Date:
Review: cọ đẹp nha, bền k rụng lông
Màu sắc: Đỏ
Author: t***5
Date:
Review: cọ sử dụng tốt, lông cọ mềm tơi ko làm đau khi dùng
Màu sắc: Đỏ
Author: z***3
Date:
Review: They blend so well and they don’t shed at all I highly recommend
Màu sắc: Đỏ
Author: a***3
Date:
Review: I saw a comment saying Maange brushes can irritate the skin, but I think it really depends on your skin type and the specific brush you’re using. Maange has different kinds of brushes, and personally, I got their professional brush set. I made sure to wash it first before using, and so far, it’s been gentle and smooth on my skin. No irritation for me, but if you have sensitive skin, it’s always best to test first or wash thoroughly before use. Overall, I’m happy with the quality and softness great for beginners and budget-friendly too!
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm