Author: m***o
Date:
Review: BEST ONES I GOT 🤩 loved it a lot and gonna buy again guys! Can u guys please like? بنات وايد حلو حق الميكبببب يجنننن
Màu sắc: Màu be
Price: 43.000₫
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | ABS |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Pink |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| Chiều cao | 1.5 cm |
| Chiều rộng | 17 cm |
| Chiều dài | 3 cm |
| SKU | sb25081182133132344 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 5448992 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***o
Date:
Review: BEST ONES I GOT 🤩 loved it a lot and gonna buy again guys! Can u guys please like? بنات وايد حلو حق الميكبببب يجنننن
Màu sắc: Màu be
Author: b***7
Date:
Review: تجنن بنات كانها براند الشعيرات متلاصقة مع بعضها تنفع للدمج
Màu sắc: Màu be
Author: n***d
Date:
Review: Love those brushes !! The brushes are amazing and they blend very well!!
Màu sắc: Màu be
Author: e***a
Date:
Review: Son muy suaves se difuminan muy bien, se ven de excelente calidad, totalmente las recomiendo nunca había probado esta marca, pediré mas.
Màu sắc: Màu be
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm