Author: Y***9
Date:
Review: My kids absolutely loved it!! My husband let’s not even talk about him lol. I brang back so many memories. I would buy again for a gift!
Màu sắc: màu đen
Price: 669.600₫
Original Price: 995.100₫
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | No |
| Output Resolution | 1920 x 1080 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| With/Without Gamepad | Yes |
| Device Interface | HDMI |
| RAM | 64GB |
| Built In Storage | 64GB |
| Wireless Property | Wireless |
| SKU | se2410311041876016 |
Author: Y***9
Date:
Review: My kids absolutely loved it!! My husband let’s not even talk about him lol. I brang back so many memories. I would buy again for a gift!
Màu sắc: màu đen
Author: 5***5
Date:
Review: excelente, trae 630 juegos, todo viene completo y en buenas condiciones, la resolución es muy buena. 10 de 10
Màu sắc: màu đen
Author: F***A
Date:
Review: llegó muy rapido mi pedido y en buen estado lo recomiendo mucho
Màu sắc: màu đen
Author: g***0
Date:
Review: me llegó en execelente condinción y bien protejido
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm