Author: m***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: value for money..great material..i so love it..just recieved my order bt cant wait to wear it
Màu sắc: Natural Black
Price: 391.500₫
Original Price: 417.000₫
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Kinky Curly |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 100 g |
| Chiều dài | 16 cm |
| Chiều rộng | 10 cm |
| Đầu | 22.5 cm |
| Đường kính | 10 cm |
| SKU | sb260115204126241287766 |
Author: m***i
Date:
Review: value for money..great material..i so love it..just recieved my order bt cant wait to wear it
Màu sắc: Natural Black
Author: m***7
Date:
Review: Fiel . Vale a pena comprar. Fiquei muito contentissima com o produto. Super indico. Uso para qualquer ocasião Passeio, festa ou qualquer outro evento. Confortável e agradável. Se for pra comprar outra vez? Compraria.
Màu sắc: Natural Black
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm